Os 4811 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jihlava | 11.30 | ||||
Luka nad Jihlavou | 11.40 | 11.41 | |||
Bítovčice | 11.44 | 11.44 | |||
Přímělkov | 11.47 | 11.48 | |||
Dolní Smrčné | 11.51 | 11.51 | |||
Bransouze | 11.54 | 11.55 | |||
Číchov | 11.58 | 11.59 | |||
Okříšky | 12.05 | 12.06 | |||
Krahulov | 12.13 | 12.17 | |||
Třebíč-Borovina | 12.22 | 12.22 | |||
Třebíč | 12.26 | 12.39 | |||
Vladislav zastávka | 12.47 | 12.48 | |||
Studenec | 12.57 | 12.58 | |||
Náměšť nad Oslavou | 13.06 | 13.13 | |||
Kralice nad Oslavou | 13.20 | 13.21 | |||
Rapotice | 13.28 | 13.28 | |||
Vysoké Popovice | 13.32 | 13.32 | |||
Zastávka u Brna | 13.39 | 13.42 | |||
Rosice u Brna | 13.45 | 13.45 | |||
Tetčice | 13.48 | 13.49 | |||
Střelice | 13.56 | 13.56 | |||
Troubsko | 14.00 | 14.00 | |||
Brno-Horní Heršpice | 14.07 | 14.09 | |||
Brno hlavní nádraží | 14.14 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci