Os 4749 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Skalice nad Svitavou | 14.43 | ||||
Doubravice nad Svitavou | 14.47 | 14.48 | |||
Rájec-Jestřebí | 14.51 | 14.51 | |||
Dolní Lhota | 14.54 | 14.54 | |||
Blansko město | 14.57 | 14.58 | |||
Blansko | 14.59 | 15.05 | |||
Adamov zastávka | 15.11 | 15.11 | |||
Adamov | 15.13 | 15.13 | |||
Bílovice nad Svitavou | 15.21 | 15.22 | |||
Brno-Židenice | 15.27 | 15.28 | |||
Brno hlavní nádraží | 15.32 | 15.35 | |||
Brno-Chrlice | 15.44 | 15.45 | |||
Sokolnice-Telnice | 15.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci