Os 4726 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Sokolnice-Telnice | 16.35 | ||||
Brno-Chrlice | 16.41 | 16.46 | |||
Brno hlavní nádraží | 16.55 | 17.01 | |||
Brno-Židenice | 17.04 | 17.05 | |||
Bílovice nad Svitavou | 17.10 | 17.11 | |||
Babice nad Svitavou | 17.15 | 17.16 | |||
Adamov | 17.19 | 17.19 | |||
Adamov zastávka | 17.21 | 17.22 | |||
Blansko | 17.28 | 17.29 | |||
Blansko město | 17.31 | 17.32 | |||
Dolní Lhota | 17.35 | 17.36 | |||
Rájec-Jestřebí | 17.38 | 17.39 | |||
Doubravice nad Svitavou | 17.42 | 17.43 | |||
Skalice nad Svitavou | 17.47 | 17.49 | |||
Svitávka | 17.52 | 17.52 | |||
Zboněk | 17.55 | 17.56 | |||
Letovice zastávka | 17.58 | 17.58 | |||
Letovice | 18.01 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci