Os 4658 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdmtee275 + 3xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vranovice | 23.25 | ||||
Žabčice | 23.29 | 23.29 | |||
Hrušovany u Brna | 23.32 | 23.32 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 23.35 | 23.35 | |||
Rajhrad | 23.38 | 23.39 | |||
Popovice u Rajhradu | 23.41 | 23.41 | |||
Modřice | 23.44 | 23.45 | |||
Brno-Horní Heršpice | 23.48 | 23.49 | |||
Brno hlavní nádraží | 23.53 | 23.58 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci