Os 4616 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdmtee275 + 3xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 7.15 | ||||
Ladná | 7.21 | 7.21 | |||
Podivín | 7.24 | 7.25 | |||
Rakvice | 7.29 | 7.29 | |||
Zaječí | 7.32 | 7.33 | |||
Šakvice | 7.38 | 7.39 | |||
Popice | 7.42 | 7.42 | |||
Pouzdřany | 7.45 | 7.46 | |||
Vranovice | 7.49 | 7.50 | |||
Žabčice | 7.54 | 7.54 | |||
Hrušovany u Brna | 7.57 | 7.58 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 8.00 | 8.01 | |||
Rajhrad | 8.04 | 8.05 | |||
Popovice u Rajhradu | 8.07 | 8.08 | |||
Modřice | 8.11 | 8.12 | |||
Brno hlavní nádraží | 8.19 | 8.23 | |||
Brno-Židenice | 8.26 | 8.27 | |||
Brno-Lesná | 8.33 | 8.33 | |||
Brno-Královo Pole | 8.36 | 8.36 | |||
Brno-Řečkovice | 8.39 | 8.39 | |||
Česká | 8.43 | 8.44 | |||
Kuřim | 8.47 | 8.48 | |||
Čebín | 8.53 | 8.54 | |||
Hradčany | 8.57 | 8.57 | |||
Tišnov | 9.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci