EN 444 „Slovakia“ | |
Řazení vlaku: 350_b + Bmz235 + Bcmz834 + 3xWLABmee62 + Bdgteer + 2xBdteer + 2xBdmpeer + 361 + 163 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Košice | 20.20 | ||||
Kysak | 20.32 | 20.34 | |||
Spišská Nová Ves | 21.12 | 21.14 | |||
Poprad-Tatry | 21.33 | 21.53 | |||
Liptovský Mikuláš | 22.34 | 22.36 | |||
Ružomberok | 22.53 | 22.55 | |||
Kraľovany | 23.09 | 23.11 | |||
Vrútky | 23.25 | 23.27 | |||
Žilina | 23.43 | 0.05 | |||
Bohumín | 1.30 | 2.10 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 2.17 | 2.20 | |||
Přerov | 3.08 | 3.40 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 3.56 | 3.59 | |||
Česká Třebová | 4.47 | 4.49 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 5.23 | 5.25 | |||
Kolín | 5.49 | 5.51 | |||
Praha hlavní nádraží | 6.38 | 7.12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci