Os 4374 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bojkovice město | 7.52 | ||||
Bojkovice | 7.54 | 7.55 | |||
Záhorovice | 7.58 | 7.58 | |||
Nezdenice | 8.01 | 8.01 | |||
Šumice | 8.04 | 8.04 | |||
Újezdec u Luhačovic | 8.08 | 8.08 | |||
Uherský Brod | 8.12 | 8.14 | |||
Havřice | 8.17 | 8.17 | |||
Hradčovice | 8.21 | 8.22 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 8.26 | 8.26 | |||
Vésky | 8.29 | 8.30 | |||
Kunovice | 8.33 | 8.35 | |||
Uherské Hradiště | 8.38 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci