Os 4218 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 15.44 | ||||
Horní Moštěnice | 15.47 | 15.48 | |||
Říkovice | 15.51 | 15.51 | |||
Břest | 15.54 | 15.55 | |||
Hulín | 15.58 | 16.01 | |||
Záhlinice | 16.03 | 16.04 | |||
Tlumačov | 16.07 | 16.08 | |||
Otrokovice | 16.12 | 16.14 | |||
Napajedla | 16.18 | 16.18 | |||
Spytihněv | 16.21 | 16.21 | |||
Huštěnovice | 16.24 | 16.25 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 16.29 | 16.33 | |||
Kostelany nad Moravou | 16.35 | 16.36 | |||
Nedakonice | 16.38 | 16.39 | |||
Moravský Písek zastávka | 16.42 | 16.43 | |||
Moravský Písek | 16.45 | 16.46 | |||
Bzenec přívoz | 16.50 | 16.51 | |||
Rohatec | 16.57 | 16.58 | |||
Rohatec zastávka | 17.00 | 17.00 | |||
Hodonín | 17.04 | 17.06 | |||
Lužice | 17.09 | 17.10 | |||
Moravská Nová Ves | 17.13 | 17.14 | |||
Hrušky zastávka | 17.17 | 17.18 | |||
Břeclav | 17.24 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci