Os 4207 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 8.35 | ||||
Hrušky zastávka | 8.41 | 8.41 | |||
Moravská Nová Ves | 8.44 | 8.45 | |||
Lužice | 8.48 | 8.49 | |||
Hodonín | 8.52 | 8.56 | |||
Rohatec zastávka | 8.59 | 9.00 | |||
Rohatec | 9.02 | 9.03 | |||
Bzenec přívoz | 9.08 | 9.09 | |||
Moravský Písek | 9.13 | 9.16 | |||
Moravský Písek zastávka | 9.18 | 9.18 | |||
Nedakonice | 9.22 | 9.23 | |||
Kostelany nad Moravou | 9.25 | 9.26 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 9.29 | 9.31 | |||
Huštěnovice | 9.34 | 9.35 | |||
Spytihněv | 9.38 | 9.38 | |||
Napajedla | 9.41 | 9.41 | |||
Otrokovice | 9.45 | 9.47 | |||
Tlumačov | 9.51 | 9.51 | |||
Záhlinice | 9.54 | 9.55 | |||
Hulín | 9.57 | 10.05 | |||
Břest | 10.08 | 10.09 | |||
Říkovice | 10.11 | 10.12 | |||
Horní Moštěnice | 10.15 | 10.15 | |||
Přerov | 10.19 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci