Os 4105 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 5.25 | ||||
Brno-Slatina | 5.35 | 5.35 | |||
Šlapanice | 5.39 | 5.40 | |||
Blažovice | 5.45 | 5.45 | |||
Křenovice dolní nádraží | 5.49 | 5.50 | |||
Slavkov u Brna | 5.53 | 5.53 | |||
Křižanovice | 5.57 | 5.58 | |||
Marefy | 6.01 | 6.01 | |||
Bučovice | 6.04 | 6.05 | |||
Nevojice | 6.09 | 6.09 | |||
Nesovice | 6.12 | 6.13 | |||
Brankovice | 6.17 | 6.17 | |||
Nemotice | 6.21 | 6.21 | |||
Jestřabice | x | 6.27 | 6.27 | ||
Bohuslavice u Kyjova | x | 6.32 | 6.32 | ||
Kyjov | 6.36 | 6.38 | |||
Kyjov zastávka | 6.41 | 6.41 | |||
Vlkoš | 6.46 | 6.46 | |||
Vracov | 6.50 | 6.51 | |||
Bzenec | 6.55 | 6.56 | |||
Veselí nad Moravou | 7.05 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci