Os 4069 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rájec-Jestřebí | 18.06 | ||||
Dolní Lhota | 18.08 | 18.09 | |||
Blansko město | 18.12 | 18.12 | |||
Blansko | 18.14 | 18.16 | |||
Adamov zastávka | 18.22 | 18.22 | |||
Adamov | 18.24 | 18.25 | |||
Babice nad Svitavou | 18.28 | 18.28 | |||
Bílovice nad Svitavou | 18.33 | 18.33 | |||
Brno-Židenice | 18.39 | 18.40 | |||
Brno hlavní nádraží | 18.45 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci