Os 4068 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 20.29 | ||||
Brno-Židenice | 20.32 | 20.32 | |||
Bílovice nad Svitavou | 20.38 | 20.38 | |||
Babice nad Svitavou | 20.43 | 20.43 | |||
Adamov | 20.46 | 20.47 | |||
Adamov zastávka | 20.49 | 20.50 | |||
Blansko | 20.56 | 21.01 | |||
Blansko město | 21.03 | 21.03 | |||
Dolní Lhota | 21.06 | 21.06 | |||
Rájec-Jestřebí | 21.09 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci