Os 4042 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vyškov na Moravě | 19.03 | ||||
Hoštice-Heroltice | x | 19.08 | 19.08 | ||
Ivanovice na Hané | 19.11 | 19.13 | |||
Chvalkovice na Hané | 19.16 | 19.16 | |||
Nezamyslice | 19.20 | 19.23 | |||
Němčice nad Hanou | 19.27 | 19.28 | |||
Měrovice nad Hanou | 19.31 | 19.31 | |||
Kojetín | 19.35 | 19.36 | |||
Chropyně | 19.40 | 19.41 | |||
Věžky | 19.46 | 19.49 | |||
Přerov | 19.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci