Os 4039 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 12.00 | ||||
Věžky | 12.05 | 12.06 | |||
Chropyně | 12.12 | 12.16 | |||
Kojetín | 12.20 | 12.21 | |||
Měrovice nad Hanou | 12.24 | 12.25 | |||
Němčice nad Hanou | 12.28 | 12.29 | |||
Nezamyslice | 12.33 | 12.41 | |||
Chvalkovice na Hané | 12.45 | 12.45 | |||
Ivanovice na Hané | 12.48 | 12.52 | |||
Hoštice-Heroltice | x | 12.55 | 12.55 | ||
Vyškov na Moravě | 13.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci