Os 4037 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 10.00 | ||||
Věžky | 10.05 | 10.06 | |||
Chropyně | 10.12 | 10.16 | |||
Kojetín | 10.20 | 10.21 | |||
Měrovice nad Hanou | 10.24 | 10.25 | |||
Němčice nad Hanou | 10.28 | 10.29 | |||
Nezamyslice | 10.33 | 10.35 | |||
Chvalkovice na Hané | 10.39 | 10.39 | |||
Ivanovice na Hané | 10.42 | 10.42 | |||
Hoštice-Heroltice | x | 10.45 | 10.45 | ||
Vyškov na Moravě | 10.50 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci