Os 4027 | |
Řazení vlaku: 650 + 640 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 22.11 | 22.46 | |||
Brno-Chrlice | 22.55 | 22.56 | |||
Sokolnice-Telnice | 23.01 | 23.02 | |||
Újezd u Brna | 23.03 | 23.04 | |||
Hostěrádky-Rešov | 23.07 | 23.07 | |||
Zbýšov | 23.10 | 23.10 | |||
Křenovice horní nádraží | 23.13 | 23.14 | |||
Rousínov | 23.20 | 23.20 | |||
Luleč | 23.26 | 23.27 | |||
Vyškov na Moravě | 23.33 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci