Os 4013 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rájec-Jestřebí | 12.51 | ||||
Dolní Lhota | 12.54 | 12.54 | |||
Blansko město | 12.57 | 12.58 | |||
Blansko | 12.59 | 13.05 | |||
Adamov zastávka | 13.11 | 13.11 | |||
Adamov | 13.13 | 13.13 | |||
Babice nad Svitavou | 13.16 | 13.17 | |||
Bílovice nad Svitavou | 13.21 | 13.22 | |||
Brno-Židenice | 13.27 | 13.28 | |||
Brno hlavní nádraží | 13.32 | 13.35 | |||
Brno-Chrlice | 13.44 | 13.45 | |||
Sokolnice-Telnice | 13.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci