Os 3836 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdt280 + Bdt262 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nezamyslice | 18.23 | ||||
Němčice nad Hanou | 18.27 | 18.28 | |||
Měrovice nad Hanou | 18.31 | 18.31 | |||
Kojetín | 18.35 | 18.36 | |||
Chropyně | 18.40 | 18.41 | |||
Věžky | 18.46 | 18.49 | |||
Přerov | 18.55 | 19.06 | |||
Rokytnice u Přerova | 19.11 | 19.11 | |||
Brodek u Přerova | 19.14 | 19.14 | |||
Grygov | 19.19 | 19.19 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 19.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci