Os 3821 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdt280 + Bdt262 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 12.32 | ||||
Grygov | 12.37 | 12.37 | |||
Brodek u Přerova | 12.42 | 12.42 | |||
Rokytnice u Přerova | 12.45 | 12.45 | |||
Přerov | 12.51 | 13.00 | |||
Věžky | 13.05 | 13.06 | |||
Chropyně | 13.12 | 13.16 | |||
Kojetín | 13.20 | 13.21 | |||
Měrovice nad Hanou | 13.24 | 13.25 | |||
Němčice nad Hanou | 13.28 | 13.29 | |||
Nezamyslice | 13.34 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci