Os 3817 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdt280 + Bdt262 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 8.32 | ||||
Grygov | 8.37 | 8.37 | |||
Brodek u Přerova | 8.42 | 8.42 | |||
Rokytnice u Přerova | 8.45 | 8.45 | |||
Přerov | 8.51 | 9.00 | |||
Věžky | 9.05 | 9.06 | |||
Chropyně | 9.12 | 9.16 | |||
Kojetín | 9.20 | 9.21 | |||
Měrovice nad Hanou | 9.24 | 9.25 | |||
Němčice nad Hanou | 9.28 | 9.29 | |||
Nezamyslice | 9.34 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci