..: Trasa vlaku EC 379 Porta Bohemica - JŘ 2016 :..
EC 379 „Porta Bohemica“
Řazení vlaku: 101 + 2xAmpz143 + WRmz815 + 3xBmz245 + 2xBmz235 + Bmz245  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Kiel Hbf   7.42 
  Neumünster  7.58 8.00 
  Hamburg Hbf  8.48 8.51 
  Büchen  9.13 9.15 
  Ludwigslust  9.40 9.42 
  Wittenberge  10.00 10.02 
  Berlin-Spandau  10.44 10.46 
  Berlin Hbf (tief)  10.55 11.00 
  Berlin Südkreuz  11.05 11.07 
  Dresden Hbf  12.58 13.08 
  Bad Schandau  13.36 13.38 
  Děčín hlavní nádraží  13.53 13.56 
  Ústí nad Labem hlavní nádraží  14.11 14.13 
  Praha-Holešovice  15.18 15.19 
  Praha hlavní nádraží  15.28 15.36 

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci