Os 3753 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdt280 + Bdt262 + Bdt280 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Šumperk | 21.30 | ||||
Bludov | 21.35 | 21.40 | |||
Postřelmov | 21.43 | 21.43 | |||
Zábřeh na Moravě zastávka | 21.47 | 21.47 | |||
Zábřeh na Moravě | 21.50 | 22.09 | |||
Lukavice na Moravě | 22.13 | 22.14 | |||
Mohelnice | 22.17 | 22.18 | |||
Moravičany | 22.20 | 22.21 | |||
Červenka | 22.27 | 22.28 | |||
Střeň | 22.32 | 22.32 | |||
Štěpánov | 22.36 | 22.36 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 22.43 | 23.07 | |||
Grygov | 23.12 | 23.12 | |||
Brodek u Přerova | 23.17 | 23.17 | |||
Rokytnice u Přerova | 23.20 | 23.20 | |||
Přerov | 23.26 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci