Os 3725 | |
Řazení vlaku: 640 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Šumperk | 12.30 | ||||
Bludov | 12.35 | 12.36 | |||
Postřelmov | 12.39 | 12.39 | |||
Zábřeh na Moravě zastávka | 12.43 | 12.43 | |||
Zábřeh na Moravě | 12.46 | 12.48 | |||
Lukavice na Moravě | 12.52 | 12.52 | |||
Mohelnice | 12.56 | 12.57 | |||
Moravičany | 12.59 | 13.00 | |||
Červenka | 13.06 | 13.06 | |||
Střeň | 13.10 | 13.10 | |||
Štěpánov | 13.14 | 13.15 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 13.22 | 13.30 | |||
Olomouc-Nové Sady | 13.33 | 13.34 | |||
Nemilany | 13.36 | 13.36 | |||
Kožušany | 13.39 | 13.39 | |||
Blatec | 13.42 | 13.43 | |||
Vrbátky | 13.46 | 13.47 | |||
Kraličky | 13.49 | 13.49 | |||
Vrahovice | 13.52 | 13.52 | |||
Prostějov hlavní nádraží | 13.55 | 14.00 | |||
Bedihošť | 14.04 | 14.04 | |||
Čelčice | 14.08 | 14.08 | |||
Pivín | 14.10 | 14.11 | |||
Doloplazy | 14.15 | 14.15 | |||
Nezamyslice | 14.18 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci