Os 3574 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Krnov | 7.48 | ||||
Krásné Loučky | x | 7.54 | 7.54 | ||
Linhartovy | x | 7.57 | 7.57 | ||
Město Albrechtice | 8.03 | 8.03 | |||
Třemešná ve Slezsku | 8.08 | 8.09 | |||
Jindřichov ve Slezsku | 8.17 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci