Os 3571 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jindřichov ve Slezsku | 4.33 | ||||
Třemešná ve Slezsku | 4.41 | 4.41 | |||
Město Albrechtice | 4.46 | 4.47 | |||
Linhartovy | 4.52 | 4.52 | |||
Krásné Loučky | 4.54 | 4.54 | |||
Krnov | 5.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci