Os 3566 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hrubá Voda | 19.16 | ||||
Hrubá Voda zastávka | x | 19.18 | 19.18 | ||
Hlubočky | 19.23 | 19.26 | |||
Hlubočky zastávka | x | 19.29 | 19.29 | ||
Hlubočky-Mariánské Údolí | 19.31 | 19.32 | |||
Velká Bystřice zastávka | x | 19.36 | 19.36 | ||
Velká Bystřice | 19.38 | 19.39 | |||
Bystrovany | x | 19.42 | 19.42 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 19.48 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci