..: Trasa vlaku Os 3545 - JŘ 2016 :..
Os 3545
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Olomouc hlavní nádraží   10.33 
  Bystrovany  10.39 10.39 
  Velká Bystřice  10.42 10.46 
  Velká Bystřice zastávka  10.48 10.48 
  Hlubočky-Mariánské Údolí  10.52 10.53 
  Hlubočky zastávka  10.55 10.55 
  Hlubočky  10.58 10.59 
  Hrubá Voda zastávka  11.02 11.02 
  Hrubá Voda  11.05  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci