Os 3502 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Krnov | 11.05 | ||||
Milotice nad Opavou | 11.20 | 11.21 | |||
Bruntál | 11.31 | 11.34 | |||
Valšov | 11.42 | 11.43 | |||
Lomnice u Rýmařova | 11.51 | 11.51 | |||
Dětřichov nad Bystřicí | 11.58 | 12.03 | |||
Moravský Beroun | 12.11 | 12.12 | |||
Domašov nad Bystřicí | 12.19 | 12.20 | |||
Hrubá Voda | 12.31 | 12.32 | |||
Hlubočky-Mariánské Údolí | 12.41 | 12.41 | |||
Velká Bystřice | 12.46 | 12.47 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 12.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci