Os 3400 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 4.17 | ||||
Chotěbuz (Kocobędz) | 4.22 | 4.22 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 4.28 | 4.28 | |||
Horní Suchá | 4.31 | 4.32 | |||
Havířov-Suchá | 4.34 | 4.35 | |||
Havířov střed | 4.36 | 4.36 | |||
Havířov | 4.38 | 4.39 | |||
Šenov | 4.43 | 4.43 | |||
Ostrava-Bartovice | 4.47 | 4.47 | |||
Ostrava-Kunčice | 4.52 | 4.55 | |||
Ostrava-Vítkovice | 4.59 | 5.00 | |||
Ostrava-Svinov | 5.07 | 5.08 | |||
Háj ve Slezsku | 5.18 | 5.19 | |||
Štítina | 5.24 | 5.26 | |||
Opava-Komárov | 5.29 | 5.30 | |||
Opava východ | 5.35 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci