Os 3307 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdt280 + Bdt262 + Bdt280 + Btee285 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 6.05 | ||||
Prosenice | 6.10 | 6.11 | |||
Osek nad Bečvou | 6.14 | 6.14 | |||
Lipník nad Bečvou | 6.17 | 6.18 | |||
Drahotuše | 6.24 | 6.24 | |||
Hranice na Moravě | 6.28 | 6.29 | |||
Bělotín | 6.33 | 6.33 | |||
Polom | 6.36 | 6.37 | |||
Jeseník nad Odrou | 6.42 | 6.42 | |||
Suchdol nad Odrou | 6.45 | 6.46 | |||
Hladké Životice | 6.50 | 6.50 | |||
Studénka | 6.55 | 6.56 | |||
Jistebník | 7.01 | 7.01 | |||
Polanka nad Odrou | 7.05 | 7.05 | |||
Ostrava-Svinov | 7.09 | 7.11 | |||
Ostrava-Mariánské Hory | 7.14 | 7.14 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 7.18 | 7.20 | |||
Bohumín | 7.27 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci