Os 3157 | |
Řazení vlaku: 842 + 2xBdtn756/Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Frýdlant nad Ostravicí | 13.46 | ||||
Pržno | 13.50 | 13.50 | |||
Baška | 13.54 | 13.55 | |||
Frýdek-Místek | 13.59 | 14.03 | |||
Lískovec u Frýdku | 14.07 | 14.08 | |||
Paskov | 14.13 | 14.15 | |||
Vratimov | 14.19 | 14.19 | |||
Ostrava-Kunčice | 14.23 | 14.25 | |||
Ostrava-Kunčičky | 14.28 | 14.28 | |||
Ostrava střed | 14.31 | 14.32 | |||
Ostrava-Stodolní | 14.33 | 14.33 | |||
Ostrava uhelné nádraží | 14.37 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci