Os 3146 | |
Řazení vlaku: 754_najbrt + 2xBdt280 + Bdtee286/Bdtee287 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava uhelné nádraží | 19.53 | ||||
Ostrava-Stodolní | 19.56 | 19.56 | |||
Ostrava střed | 19.57 | 19.58 | |||
Ostrava-Kunčičky | 20.01 | 20.01 | |||
Ostrava-Kunčice | 20.05 | 20.06 | |||
Vratimov | 20.09 | 20.09 | |||
Paskov | 20.14 | 20.16 | |||
Lískovec u Frýdku | 20.21 | 20.23 | |||
Frýdek-Místek | 20.27 | 20.30 | |||
Baška | 20.34 | 20.34 | |||
Pržno | 20.39 | 20.39 | |||
Frýdlant nad Ostravicí | 20.44 | 20.47 | |||
Čeladná | 20.54 | 20.54 | |||
Kunčice pod Ondřejníkem | 21.00 | 21.03 | |||
Frenštát pod Radhoštěm | 21.11 | 21.14 | |||
Frenštát pod Radhoštěm město | 21.17 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci