Os 3068 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 10.29 | ||||
Ostrava hlavní nádraží | 10.35 | 10.36 | |||
Ostrava-Mariánské Hory | 10.39 | 10.39 | |||
Ostrava-Svinov | 10.43 | 10.44 | |||
Polanka nad Odrou | 10.48 | 10.48 | |||
Jistebník | 10.51 | 10.51 | |||
Studénka | 10.57 | 10.58 | |||
Sedlnice | 11.04 | 11.04 | |||
Mošnov,Ostrava Airport | 11.07 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci