Os 2929 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava hlavní nádraží | 8.35 | ||||
Bohumín | 8.41 | 8.43 | |||
Dolní Lutyně | 8.46 | 8.47 | |||
Dětmarovice | 8.50 | 8.51 | |||
Karviná hlavní nádraží | 8.59 | 9.00 | |||
Louky nad Olší | 9.11 | 9.11 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 9.13 | 9.14 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 9.19 | 9.21 | |||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 9.24 | 9.25 | |||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 9.27 | 9.27 | |||
Třinec (Trzyniec) | 9.30 | 9.31 | |||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 9.33 | 9.34 | |||
Vendryně (Wędrynia) | 9.36 | 9.36 | |||
Bystřice (Bystrzyca) | 9.39 | 9.40 | |||
Hrádek (Gródek) | 9.42 | 9.43 | |||
Návsí (Nawsie) | 9.45 | 9.46 | |||
Bocanovice (Boconowice) | 9.49 | 9.50 | |||
Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) | 9.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci