Os 2834 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 15.17 | ||||
Chotěbuz (Kocobędz) | 15.22 | 15.22 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 15.28 | 15.28 | |||
Horní Suchá | 15.31 | 15.32 | |||
Havířov-Suchá | 15.34 | 15.35 | |||
Havířov střed | 15.36 | 15.36 | |||
Havířov | 15.38 | 15.39 | |||
Šenov | 15.43 | 15.43 | |||
Ostrava-Bartovice | 15.47 | 15.47 | |||
Ostrava-Kunčice | 15.52 | 15.55 | |||
Ostrava-Vítkovice | 15.59 | 16.00 | |||
Ostrava-Svinov | 16.07 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci