Os 28325 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kostelec u Jihlavy | 18.18 | ||||
Kostelec u Jihlavy masna | x | 18.19 | 18.19 | ||
Salavice | x | 18.23 | 18.23 | ||
Jezdovice | x | 18.25 | 18.25 | ||
Třešť | 18.29 | 18.30 | |||
Třešť město | 18.32 | 18.33 | |||
Hodice | x | 18.36 | 18.36 | ||
Sedlejov | 18.44 | 18.44 | |||
Mysliboř | x | 18.48 | 18.48 | ||
Telč | 18.54 | 19.02 | |||
Telč-Staré Město | x | 19.04 | 19.04 | ||
Radkov | x | 19.09 | 19.09 | ||
Slaviboř | x | 19.12 | 19.12 | ||
Velký Pěčín | x | 19.15 | 19.15 | ||
Malý Pěčín | x | 19.17 | 19.17 | ||
Dačice | 19.21 | 19.22 | |||
Dačice město | 19.23 | 19.24 | |||
Urbaneč | x | 19.31 | 19.31 | ||
Peč | x | 19.34 | 19.34 | ||
Dolní Bolíkov | x | 19.38 | 19.38 | ||
Mutišov | x | 19.41 | 19.41 | ||
Slavonice | 19.50 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci