EC 279 „Danubius“ | |
Řazení vlaku: 380 + 3xBdpee231 + Bpee237/Bdpee231 + Bee238 + Bbdgmee236 + WRmee816 + Apee139 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 11.39 | 11.52 | |||
Kolín | 12.27 | 12.28 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 12.47 | 12.49 | |||
Brno hlavní nádraží | 14.22 | 14.24 | |||
Břeclav | 14.53 | 14.59 | |||
Kúty | 15.11 | 15.13 | |||
Bratislava hlavná stanica | 15.50 | 15.53 | |||
Nové Zámky | 16.44 | 16.46 | |||
Štúrovo | 17.11 | 17.14 | |||
Szob | 17.24 | 17.25 | |||
Nagymaros-Visegrád | 17.34 | 17.35 | |||
Vác | 17.49 | 17.50 | |||
Budapest-Keleti pu. | 18.35 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci