Os 27718 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zadní Třebaň | 20.59 | ||||
Běleč | x | 21.04 | 21.04 | ||
Liteň | 21.08 | 21.11 | |||
Skuhrov pod Brdy | x | 21.15 | 21.15 | ||
Nesvačily | x | 21.18 | 21.18 | ||
Všeradice | x | 21.21 | 21.21 | ||
Vižina | x | 21.23 | 21.23 | ||
Osov | x | 21.27 | 21.27 | ||
Hostomice pod Brdy | 21.30 | 21.32 | |||
Radouš | x | 21.35 | 21.35 | ||
Neumětely | x | 21.37 | 21.37 | ||
Lochovice | 21.44 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci