Os 27701 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lochovice | 4.06 | ||||
Neumětely | x | 4.11 | 4.11 | ||
Radouš | x | 4.13 | 4.13 | ||
Hostomice pod Brdy | 4.17 | 4.18 | |||
Osov | x | 4.22 | 4.22 | ||
Vižina | x | 4.26 | 4.26 | ||
Všeradice | x | 4.29 | 4.29 | ||
Nesvačily | x | 4.31 | 4.31 | ||
Skuhrov pod Brdy | x | 4.35 | 4.35 | ||
Liteň | 4.39 | 4.42 | |||
Běleč | x | 4.45 | 4.45 | ||
Zadní Třebaň | 4.50 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci