Os 26008 | |
Řazení vlaku: 2x844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mikulášovice dolní nádraží | 19.56 | ||||
Mikulášovice střed | x | 20.00 | 20.00 | ||
Mikulášovice horní nádraží | x | 20.05 | 20.05 | ||
Brtníky | x | 20.11 | 20.11 | ||
Panský | 20.15 | 20.15 | |||
Staré Křečany | x | 20.18 | 20.18 | ||
Dolní Křečany | x | 20.22 | 20.22 | ||
Rumburk | 20.28 | 20.32 | |||
Krásná Lípa | 20.37 | 20.38 | |||
Krásná Lípa město | x | 20.40 | 20.40 | ||
Rybniště | 20.43 | 20.43 | |||
Chřibská | 20.47 | 20.47 | |||
Jedlová | 20.53 | 20.53 | |||
Kytlice | x | 20.59 | 20.59 | ||
Mlýny | 21.03 | 21.03 | |||
Horní Kamenice | x | 21.09 | 21.09 | ||
Česká Kamenice | 21.11 | 21.12 | |||
Veselé pod Rabštejnem | x | 21.15 | 21.15 | ||
Markvartice | x | 21.19 | 21.19 | ||
Dolní Habartice | x | 21.22 | 21.22 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 21.26 | 21.27 | |||
Malá Veleň | x | 21.30 | 21.30 | ||
Březiny u Děčína | x | 21.33 | 21.33 | ||
Děčín východ | 21.37 | 21.43 | |||
Děčín hlavní nádraží | 21.47 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci