Os 2567 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 22.08 | ||||
Praha-Vršovice | 22.12 | 22.13 | |||
Praha-Strašnice zastávka | 22.16 | 22.17 | |||
Praha-Hostivař | 22.21 | 22.22 | |||
Praha-Horní Měcholupy | 22.24 | 22.25 | |||
Praha-Uhříněves | 22.27 | 22.28 | |||
Praha-Kolovraty | 22.31 | 22.31 | |||
Říčany | 22.34 | 22.35 | |||
Světice | 22.38 | 22.39 | |||
Strančice | 22.42 | 22.43 | |||
Mnichovice | 22.46 | 22.46 | |||
Mirošovice u Prahy | 22.49 | 22.50 | |||
Senohraby | 22.52 | 22.52 | |||
Čtyřkoly | 22.56 | 22.56 | |||
Pyšely | 22.58 | 22.59 | |||
Čerčany | 23.01 | 23.02 | |||
Mrač | 23.04 | 23.04 | |||
Benešov u Prahy | 23.11 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci