Os 2548 | |
Řazení vlaku: 471 + 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Benešov u Prahy | 16.19 | ||||
Mrač | 16.25 | 16.25 | |||
Čerčany | 16.28 | 16.29 | |||
Pyšely | 16.31 | 16.31 | |||
Čtyřkoly | 16.33 | 16.34 | |||
Senohraby | 16.37 | 16.38 | |||
Mirošovice u Prahy | 16.40 | 16.40 | |||
Mnichovice | 16.43 | 16.44 | |||
Strančice | 16.47 | 16.48 | |||
Světice | 16.51 | 16.51 | |||
Říčany | 16.54 | 16.55 | |||
Praha-Kolovraty | 16.58 | 16.59 | |||
Praha-Uhříněves | 17.02 | 17.02 | |||
Praha-Horní Měcholupy | 17.04 | 17.05 | |||
Praha-Hostivař | 17.07 | 17.08 | |||
Praha-Strašnice zastávka | 17.12 | 17.13 | |||
Praha-Vršovice | 17.17 | 17.18 | |||
Praha hlavní nádraží | 17.22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci