Os 23225 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vsetín | 18.30 | ||||
Leskovec | x | 18.36 | 18.36 | ||
Valašská Polanka | 18.39 | 18.40 | |||
Lužná u Vsetína | x | 18.43 | 18.43 | ||
Lidečko | x | 18.46 | 18.46 | ||
Lidečko ves | x | 18.49 | 18.49 | ||
Horní Lideč | 18.53 | 19.20 | |||
Valašské Příkazy | x | 19.23 | 19.23 | ||
Poteč | x | 19.26 | 19.26 | ||
Valašské Klobouky | 19.29 | 19.30 | |||
Návojná | x | 19.36 | 19.36 | ||
Brumov | 19.38 | 19.39 | |||
Brumov střed | x | 19.41 | 19.41 | ||
Bylnice | 19.46 | 19.48 | |||
Svatý Štěpán | x | 19.51 | 19.51 | ||
Vlárský průsmyk | 19.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci