Os 2155 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 8.09 | ||||
Nové Hodějovice | x | 8.12 | 8.12 | ||
Nová Ves u Českých Budějovic | 8.17 | 8.18 | |||
Trocnov | x | 8.24 | 8.24 | ||
Radostice u Trocnova | x | 8.26 | 8.26 | ||
Borovany | 8.28 | 8.30 | |||
Hluboká u Borovan | x | 8.33 | 8.33 | ||
Jílovice | 8.36 | 8.37 | |||
Petříkov | x | 8.41 | 8.41 | ||
Nové Hrady | 8.45 | 8.46 | |||
Vyšné | x | 8.50 | 8.50 | ||
České Velenice | 8.57 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci