Os 19753 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Středokluky | 18.31 | ||||
Dobrovíz | 18.34 | 18.35 | |||
Hostouň u Prahy | x | 18.36 | 18.36 | ||
Jeneč zastávka | x | 18.39 | 18.39 | ||
Hostivice | 18.44 | 18.46 | |||
Hostivice-Sadová | x | 18.49 | 18.49 | ||
Praha-Zličín | 18.52 | 18.56 | |||
Praha-Stodůlky | x | 19.00 | 19.00 | ||
Praha-Cibulka | x | 19.02 | 19.02 | ||
Praha-Waltrovka | x | 19.05 | 19.05 | ||
Praha-Žvahov | x | 19.08 | 19.08 | ||
Praha-Smíchov Na Knížecí | 19.15 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci