Sp 1973 „Peklák“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + AB349 + Bd264 + Bdtee276 + Bd264 + Bdtee276 + B249 + B249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 5.43 | ||||
Semanín | 5.47 | 5.48 | |||
Opatov | 5.51 | 5.52 | |||
Opatovec | 5.54 | 5.55 | |||
Svitavy | 5.58 | 5.59 | |||
Svitavy-Lány | 6.01 | 6.02 | |||
Hradec nad Svitavou | 6.05 | 6.05 | |||
Březová nad Svitavou-Dlouhá | 6.11 | 6.12 | |||
Březová nad Svitavou | 6.15 | 6.16 | |||
Moravská Chrastová | 6.17 | 6.18 | |||
Rozhraní | 6.20 | 6.21 | |||
Letovice | 6.26 | 6.27 | |||
Skalice nad Svitavou | 6.35 | 6.36 | |||
Blansko město | 6.46 | 6.47 | |||
Blansko | 6.48 | 6.49 | |||
Adamov | 6.56 | 6.57 | |||
Bílovice nad Svitavou | 7.03 | 7.04 | |||
Brno hlavní nádraží | 7.14 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci