..: Trasa vlaku Sp 1972 Peklák - JŘ 2016 :..
Sp 1972 „Peklák“
Řazení vlaku: 362_n2 + Bdmtee275 + 2xBdmtee281 + Bfhpvee295  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Brno hlavní nádraží   13.44 
  Bílovice nad Svitavou  13.52 13.53 
  Adamov  13.59 14.00 
  Blansko  14.07 14.09 
  Blansko město  14.11 14.12 
  Skalice nad Svitavou  14.21 14.23 
  Letovice  14.29 14.30 
  Rozhraní  14.35 14.35 
  Moravská Chrastová  14.38 14.39 
  Březová nad Svitavou  14.40 14.41 
  Březová nad Svitavou-Dlouhá  14.44 14.44 
  Hradec nad Svitavou  14.50 14.50 
  Svitavy-Lány  14.54 14.54 
  Svitavy  14.57 15.00 
  Česká Třebová  15.10 15.24 
  Dlouhá Třebová  15.29 15.29 
  Ústí nad Orlicí město  15.33 15.33 
  Ústí nad Orlicí  15.35 15.36 
  Brandýs nad Orlicí  15.44 15.45 
  Choceň  15.50  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci