Sp 1972 „Peklák“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bdmtee275 + 2xBdmtee281 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 13.44 | ||||
Bílovice nad Svitavou | 13.52 | 13.53 | |||
Adamov | 13.59 | 14.00 | |||
Blansko | 14.07 | 14.09 | |||
Blansko město | 14.11 | 14.12 | |||
Skalice nad Svitavou | 14.21 | 14.23 | |||
Letovice | 14.29 | 14.30 | |||
Rozhraní | 14.35 | 14.35 | |||
Moravská Chrastová | 14.38 | 14.39 | |||
Březová nad Svitavou | 14.40 | 14.41 | |||
Březová nad Svitavou-Dlouhá | 14.44 | 14.44 | |||
Hradec nad Svitavou | 14.50 | 14.50 | |||
Svitavy-Lány | 14.54 | 14.54 | |||
Svitavy | 14.57 | 15.00 | |||
Česká Třebová | 15.10 | 15.24 | |||
Dlouhá Třebová | 15.29 | 15.29 | |||
Ústí nad Orlicí město | 15.33 | 15.33 | |||
Ústí nad Orlicí | 15.35 | 15.36 | |||
Brandýs nad Orlicí | 15.44 | 15.45 | |||
Choceň | 15.50 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci