Os 19431 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Neratovice | 18.33 | ||||
Neratovice město | 18.37 | 18.38 | |||
Lobkovice | x | 18.41 | 18.41 | ||
Jiřice | x | 18.44 | 18.44 | ||
Kostelec nad Labem | x | 18.49 | 18.49 | ||
Polerady nad Labem | x | 18.53 | 18.53 | ||
Brandýs nad Labem | 18.59 | 19.04 | |||
Brandýs nad Labem-Zápská | x | 19.05 | 19.05 | ||
Brandýs nad Labem zastávka | x | 19.08 | 19.08 | ||
Lázně Toušeň | x | 19.13 | 19.13 | ||
Čelákovice zastávka | x | 19.17 | 19.17 | ||
Čelákovice | 19.21 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci