..: Trasa vlaku Sp 1883 - JŘ 2016 :..
Sp 1883
Řazení vlaku: 2x814  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Rakovník západ Neobsazená zastávka   6.13 
  Rakovník  6.16 6.18 
  Rakovník zastávka x6.22 6.22 
  Lužná u Rakovníka  6.31 6.32 
  Řevničov  6.39 6.40 
  Nové Strašecí  6.45 6.46 
  Rynholec x6.52 6.52 
  Stochov  6.55 6.56 
  Kačice x6.59 6.59 
  Kamenné Žehrovice  7.03 7.04 
  Kladno-Rozdělov x7.07 7.07 
  Kladno  7.11 7.15 
  Hostivice  7.28 7.29 
  Praha-Veleslavín  7.36 7.37 
  Praha-Dejvice  7.42 7.43 
  Praha Masarykovo nádraží  7.52  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci