Sp 1876 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 18.38 | ||||
Plchůvky | 18.45 | 18.45 | |||
Čermná nad Orlicí | 18.48 | 18.49 | |||
Borohrádek | 18.53 | 18.54 | |||
Týniště nad Orlicí | 19.01 | 19.02 | |||
Bolehošť | 19.09 | 19.09 | |||
Opočno pod Orlickými horami | 19.16 | 19.17 | |||
Bohuslavice nad Metují zastávka | 19.20 | 19.21 | |||
Nové Město nad Metují | 19.27 | 19.28 | |||
Václavice | 19.33 | 19.34 | |||
Starkoč | 19.38 | 19.40 | |||
Řešetova Lhota | 19.43 | 19.43 | |||
Olešnice | 19.47 | 19.47 | |||
Červený Kostelec | 19.51 | 19.51 | |||
Rtyně v Podkrkonoší zastávka | 19.54 | 19.54 | |||
Rtyně v Podkrkonoší | 19.57 | 19.57 | |||
Malé Svatoňovice | 20.01 | 20.02 | |||
Velké Svatoňovice | 20.05 | 20.06 | |||
Trutnov střed | 20.15 | 20.16 | |||
Trutnov hlavní nádraží | 20.20 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci